chitalka.net

Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення скачать или читать онлайн

Малколм Гладуелл
Обложка к книге Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення Малколм Гладуелл

Жанры: Книги на украинском, Саморазвитие, Личностный рост, Социальная психология, Книги на иностранных языках, Книги по психологии

О чем читают онлайн в этой книге:

Малколма Гладуелла – поп-соціолога і журналіста The Washington Post і The New Yorker, називають «найбільш оригінальним американським журналістом». Журнал Time вніс Гладуелла до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а всі його дослідження із соціальної психології стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки після виходу з друку спільний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарні. Історії успіху» сягнув 4,5 мільйона примірників!

Теж переконані в тому, що чим більше інформації має людина, яка приймає рішення, тим краще вона впорається? Це не так! Найважливіші рішення ми приймаємо у перші 2 секунди – на підставі мимовільного погляду та інтуїції! Саме ця здатність нашого мозку діяти блискавично дала людству шанс на виживання. А чи можна використати її, аби й сьогодні досягати успіху? Сила таких бліцрішень допомогла здобути перемогу керівнику масштабних навчань армії США, кардіологам у лікарні екстреної допомоги, торговцю автомобілями та дизайнеру офісних меблів, а також ледь не коштувала мільярдних прибутків компанії Coca-Cola. Обрати собі пару на все життя, виважено віддати свій голос на виборах, з першого погляду оцінити бізнес-партнера допоможе сила несвідомих думок – не дар обраних, а вміння, яке можна розвинути!

Каждый посетитель сайта имеет возможность читать онлайн или скачать бесплатно книгу Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення не только на настольном компьютере или ноутбуке, а и на мобильном устройстве. Наша онлайн-читалка элетронных книг специально разработана адаптивной, т.е. это приложение адаптируется к любому устройству, к любой системе, будь то Android, iOS, Windows или Linux. Мы позаботились о том, чтобы посетители нашего сайта читалка.нет чувствовали себя максимально комфортно.

Для того, чтобы начать читать книгу, нажмите на кнопку ниже.

Дополнительные возможности

Не любите читать онлайн? Тогда скачайте Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення epub и читайте оффлайн.

Хотите получить книгу честно?

Комментарии к книге Малколм Гладуелл Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення скачать


Комментариев еще нет

Еще книги этого автора, которые можно скачать