chitalka.net

Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя скачать или читать онлайн

Регіна Бретт
Регіна Бретт
———
Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя

Жанры: Книги на украинском, Саморазвитие, Личностный рост, Книги на иностранных языках, Книги по психологии

О чем читают онлайн в этой книге:

Двічі фіналіст Пулітцерівської премії, Регіна Бретт – відома американська журналістка та лауреат численних премій за журналістську діяльність. Її життєвий шлях не був безхмарним. Одинадцята дитина в родині, у 16 вона вже зловживала алкоголем, у 21 стала матір’ю-одиначкою, у 41 захворіла на рак. Проте життєві випробування, здається, лише загартували цю надзвичайну жінку. Поборовши хворобу, вона зібрала свої роздуми про життя в книжки. Ії «50 уроків» – це колекція життєвих притч, інколи кумедних, частіше зворушливих, проте завжди непересічних і повчальних. Це досвід, який авторка винесла з власного минулого, зі своїх помилок, поразок, випробувань та перемог. Якщо вам сумно, якщо здається, що світ до вас несправедливий, і вам терміново потрібна підтримка – просто відкрийте цю книжку. Знайдіть той самий урок, який важливий для вас зараз. Прочитайте його. І посміхніться. Тому що, як каже Регіна Бретт, життя не перев’язане стрічкою з бантом, та це все одно подарунок! Кожен з нас має талант, проте мало хто знає, як відкрити його в собі. «50 уроків» від Регіни Бретт допоможуть зрозуміти це, знайти покликання, наповнити життя натхненням та сенсом. Авторка стверджує, що кожна людина повинна займатися своєю справою, але її треба знайти. Прийшов час перетворювати мрії на реальність та самореалізуватися!

Каждый посетитель сайта имеет возможность читать онлайн или скачать бесплатно книгу Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя не только на настольном компьютере или ноутбуке, а и на мобильном устройстве. Наша онлайн-читалка элетронных книг специально разработана адаптивной, т.е. это приложение адаптируется к любому устройству, к любой системе, будь то Android, iOS, Windows или Linux. Мы позаботились о том, чтобы посетители нашего сайта читалка.нет чувствовали себя максимально комфортно.

Для того, чтобы начать читать книгу, нажмите на кнопку ниже.

Дополнительные возможности

Не любите читать онлайн? Тогда скачайте Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя epub и читайте оффлайн.

Хотите получить книгу честно?

Комментарии к книге Регіна Бретт Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя скачать


Комментариев еще нет

Еще книги этого автора, которые можно скачать