chitalka.net

Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів скачать или читать онлайн

Малколм Гладуелл
Обложка к книге Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів Малколм Гладуелл

Жанры: Саморазвитие, Личностный рост, Книги по психологии

О чем читают онлайн в этой книге:

Ця книжка про те, як подолати труднощі, якщо ти не велет Голіаф, а звичайна людина.

Чому сила не завжди є запорукою перемоги? Як перетворити свої недоліки на переваги? Що робити в абсолютно безвихідних, на перший погляд, ситуаціях? Щоб відповісти на ці та інші питання, Малколм Гладуелл переосмислив біблійну легенду про аутсайдера Давида та фаворита Голіафа. Автор доводить, що успіх не залежить від надійності обладунків та сили м’язів. Адже переваги можуть легко перетворитися на вади і навпаки. У книжці наведено історії з життя реальних людей, талановитих та звичайних, відомих і не дуже. На їхньому прикладі автор доводить, що наші уявлення про переваги й недоліки хибні. Саме аутсайдери здатні подолати могутніх фаворитів.

Каждый посетитель сайта имеет возможность читать онлайн или скачать бесплатно книгу Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів не только на настольном компьютере или ноутбуке, а и на мобильном устройстве. Наша онлайн-читалка элетронных книг специально разработана адаптивной, т.е. это приложение адаптируется к любому устройству, к любой системе, будь то Android, iOS, Windows или Linux. Мы позаботились о том, чтобы посетители нашего сайта читалка.нет чувствовали себя максимально комфортно.

Для того, чтобы начать читать книгу, нажмите на кнопку ниже.

Дополнительные возможности

Не любите читать онлайн? Тогда скачайте Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів epub и читайте оффлайн.

Хотите получить книгу честно?

Комментарии к книге Малколм Гладуелл Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів скачать


Комментариев еще нет

Еще книги этого автора, которые можно скачать